Notice: Undefined offset: 1 in /home/u0474494/ferhatsutesisat.com/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 438

Notice: Undefined offset: 2 in /home/u0474494/ferhatsutesisat.com/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 438
Kanal Tıkanıklığı Açma Yöntemleri | ☎️ (0552) 013 22 02 ☎️ Arayın

Kanal Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Evlerimizde kullandığımız atık su boruları, mutfak, banyo ve tuvalet lavaboları ile doğrudan kanalizasyon sistemine bağlıdır. Tuvaletlere ve lavabolara atılan, su ile parçalanması zor olan katı olan cisimler borunun içerisinde birikerek atık su giderlerinin kapanmasına sebebiyet vermektedir. Tufan tesisat sizlere evlerinizdeki her türlü tesisat sorunu için çözüm üretmekle birlikte kanal tıkanıklığı açma konusunda da yardımcı olmaktadır. Tuvalet, Lavabo ve atık su giderlerinizin açılması zahmetsiz ve temiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kanal tıkanıklıklarında firmamız görüntülü olarak tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır. Kırmadan tıkalı kanal açma hizmeti için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Kanal tıkanması, öncelikle evlerinizde sizi rahatsız edecek görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Tıkanmış olan borulardan dolayı duvarların rutubetlenmesi söz konusu olacaktır. Su kirli olduğu için hijyenik olmayan bir durumdur. Kanalizasyon giderlerinin tıkanması, tuvaletin basması veya doğrudan komşunuzun evine zarar verecek bir durumun gerçekleşmesi de söz konusu olabilmektedir. Dolayısıyla bu problemin komşuluk ilişkilerini doğrudan etkilediğini söyleyebilirsiniz. Problemin daha fazla büyümemesi için en ufak bir sorun fark ettiğinizde bizimle iletişime geçerek sorunun kaynağını tespit etmemizi sağlayabilirsiniz.

Kanal Tıkanıklığı Nasıl Görüntülenir?

Kanal tıkanıklığı tespiti yapılırken bunun için elektronik bir cihaz kullanılmakta ve görüntüleme işlemi yapılmaktadır. Yani klasik bir yaklaşım olarak kanal tıkanıklığını bulmak için kırma dökme işlemi yapılmamaktadır. Eskiden fayansların kırılması ya da giderlerin tamamen sökülmesi gibi durumlar ile problem ancak çözülmekte iken teknolojinin varlığı sayesinde şimdilerde kesinlikle tek bir fayans bile kırılmadan dakikalar içinde kanallardaki tıkanıklığın sebebi kamera ile tespit edilmektedir.

Kırmadan kanal görüntüleme işlemi sayesinde evlerinizin dekoratif açıdan bozulmasını engelleyerek bunun için yapacağınız ek masrafı da ortadan kaldırmakta, memnun kalacağınız bir hizmet almanız sağlanmaktadır. Normalde zor olan bu çalışmaların kolay bir şekilde çözümlenmesi ancak teknolojiyi kullanan bir firma tarafından sağlanabilecektir. Tufan tesisat, bunun için gerekli olan tüm alt yapıya sahip olduğundan dolayı, çalışma kalitemiz ile ilgili endişe etmenize gerek yoktur.

Kanal Tıkanıklığı Nedenleri

  • Giderlere, saç kıllarının atılması, kılların giderlerde birikmesi,
  • Kanalizasyon giderlerine peçete ve benzeri ürünlerin atılması,
  • Plastik materyallerin giderlere düşürülmesi,
  • Tesisatın yeterli eğime sahip olmaması,

Tesisatın ilk oluşturulduğu sıralarda yanlış inşaat uygulamaları da tıkanıklığa yol açabilmektedir. İnşaat atıklarının bu giderler yardımıyla uzaklaştırılmaya çalışılması kimi zaman boruların yanlış eğim ile takılmış olması gibi durumlarda tıkanıklığa yol açabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

☏ TIKLA ARA ☏ (0542) 231 33 72
WhatsApp chat